" />
Зуби

Боксерські капи - надійний захист зубів і щелепи від травм.

Чому капа для боксу є незамінним елементом екіпіровки для спортсменів будь-якого контактного виду спорту?! Відповідь дуже проста. Капа - це витратний матеріал, який є індивідуальним для кожного. У спортивній секції вас не залишать без рукавичок, шолома, захисту корпусу та паху. У вашому розпорядженні обов'язково будуть необхідні тренажери, боксерські мішки і груші. Але ніхто вам не запропонує і не наддасть боксерську капу. Саме тому кожному спортсмену бойових мистецтв необхідно завчасно купити капу.

Слід зазначити, що захист щелепи потрібен не тільки для таких єдиноборств як бокс, боротьба, карате, кікбоксинг, mma, дзюдо, джиу-джитсу, але й користується попитом для баскетболу, хокею, американського футболу і регбі. Боксерські капи призначені зберегти спортсмена від різного роду травм, а саме:

  • струсу мозку;
  • перелому щелепи і пошкодження зубів;
  • розривів м'яких тканин щоки і губ.

Як правильно вибрати захист для зубів.

Перед тим, як придбати капу для боксу, ви однозначно зіткнетеся з проблемою вибору. На якій з безлічі моделей зупиниться, де купити боксерську капу, яка буде бездоганно виконувати своє пряме призначення.

Еволюція даного виду екіпіровки йде вже безлічі років, з початку появи бойових мистецтв. Багато компаній виробників постійно шукають методи, як зробити капу найбільш комфортніше для бійця, при цьому забезпечивши максимальний рівень захисту. Якщо протягом тривалого часу були актуальні капи з термопластика, то на даний момент їх витісняють більш якісні та ефективні гелеві капи.

Переваги гелевих кап.

Ціна на них трохи вище на відміну від попередників, але рівень захисту на порядок вище. Гелева капа максимально приймає форму прикусу, заходить в усі проміжки щелепи. Даний вид кап також може бути з аромаотизаторами.

Капи для боксу також можуть бути для однієї щелепи та двох. Слід зазначити, що другий вид забезпечує максимальний рівень захисту, знижує ймовірність отримання нокауту і струсу мозку. Але у них є і мінус. Двощелепна капа утруднює дихання, так як досить щільно прилягає до верхньої і нижньої щелепи. Як правило, її частіше використовують у професійному боксі.

Якій фірмі віддати перевагу.

Як і згадувалося раніше, виробників боксерських кап дуже багато, але дійсно перевірених і надійних, можна перелічити на пальцях. У нашому інтернет магазині ви зможете купити капу для боксу американського виробника Shock Doctor. Треба зауважити що, капи цього бренду зроблені саме в США, а не в Китаї або інших країнах.

Свою першу лінійку кап Shock Doctor випустив в далекому 1993 році, і з тих часів тільки поліпшував їх характеристики. Погодьтеся, що близько трьох десятків років - це суттєвий термін для аналізу і проектування дійсно якісного і надійного продукту. Напевно, саме тому компанія в Америці дає гарантію на гелеві боксерські капи з гарантованою виплатою від 10 тисяч доларів.
Under Armour Antimicrobial Mouthwear Case

Наявність:36 шт.
290 грн

Футляр для капи SHOCK DOCTOR

Наявність:16 шт.
390грн

Капа гелева SHOCK DOCTOR GEL MAX

Наявність:21 шт.
590 грн

Капа SHOCK DOCTOR Pro Strapless

Наявність:1 шт.
690 грн

Капа з ароматизатором SHOCK DOCTOR GEL MAX

Наявність:1 шт.
690 грн

Спортивна захисна капа Under Armour

Наявність:3 шт.
790 грн

Капа для брекетів SHOCK DOCTOR Braces

Наявність:7 шт.
890грн

Подвійна капа під брекети SHOCK DOCTOR

Наявність:5 шт.
1290 - 1390 грн
Під замовлення

Капа SHOCK DOCTOR Ultra 2

Наявність:Під замовлення
Під замовлення

Капа двостороння SHOCK DOCTOR NANO DOUBLE

Наявність:Під замовлення
Під замовлення
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)