breadcrumbs_revolution_theme
" />

Покупець має право зробити повернення товару (повернення товару здійснюється, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його властивості, фабричні ярлики, товарний вигляд та інше), без зазначення причин протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту фактичного отримання товару безпосередньо від продавця.

Законом затверджено «Перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну на аналогічний товар іншого розміру, форми, фасону».

Повернення товару, в разі виявлення недоліків, пов'язаних з невідповідністю умов замовлення, яке виникло з вини продавця:

У разі якщо товар переданий Вам з частковим недотриманням або з порушенням умов замовлення з вини продавця, що стосуються асортименту, комплектності, кількості товару, Ви маєте право повідомити продавця (не пізніше семи календарних днів після отримання) про ці порушення і вимагати їх усунення.

Також Ви маєте право на відмову від товару і повернення сплачених грошових коштів. В даному випадку товар повинен бути повернений продавцю зі збереженням товарного вигляду, його споживчих властивостей, пломб, фабричних ярликів.