" />
Mueller

Американська торгова марка Mueller - один із засновників спортивної медицини.

Заснуванням бренду Mueller можна вважати 1959 рік, коли Курт Мюллер вирішив припинити спільний бізнес з батьком в аптеці і присвятити себе медичному супроводу баскетбольної команди Університету Вісконсіна. Але фактично, датою створення компанії вважається 1961 рік.

Працюючи в баскетбольній команді, Курт Мюллер прийшов до висновку, що в медицині існує серйозна нестача виробів для профілактики травмування суглобів. Гравці часто стикалися з розтягненням зв'язок і пошкодження колінних, ліктьових, плечових суглобів. Саме тому засновник американського бренду Mueller вирішив присвятити себе спортивній медицині.

Протягом десятиліть торгова марка заручилася колосальним авторитетом не тільки у професійних спортсменів, а й любителів активного і екстремального відпочинку. Інноваційні технології є пріоритетом для Mueller, що дозволяє проектувати і виготовляти дійсно якісну спортивну екіпіровку, яка широко застосовується в різних видах спорту.

Сімейний девіз компанії - допомога спортсменам залишатися в грі і виступити на піку.

Товари ортопедичної групи від торгової марки Мюллер.

Слід зазначити, що Mueller - перша компанія, яка запропонувала колінний бандаж з запатентованим тривісним шарніром, який забезпечує природні рухи колінного суглоба. Повний асортимент виробів досить великий. В їх число входять бандажі для гомілки і передпліччя, ортези для голеностопа, плечового і ліктьового суглобів, а також капи і кінезіо тейпи. Вся продукція в першу чергу спрямована на фіксацію найбільш травмонебезпечних суглобів. Крім цього, спортивна екіпіровка Mueller супроводжує швидкому відновленню після розтягувань і вивихів.

В Україні торгова марка Мюллер користується авторитетом у професійних спортсменів, але ще залишається маловідома для любителів активного способу життя. Наше завдання дати можливість кожному придбати ортопедичні вироби даної компанії. У нас ви зможете купити колінний бандаж, стабілізатори для плечового і ліктьового суглоба, супорти для голеностопа. Вся продукцію розроблена з урахуванням різного рівня фіксації і застосовується в залежності від ступеня тяжкості отриманої травми.

Якщо у Вас виникли питання при виборі товарів Mueller, ми відповімо на них і допоможемо визначитися з потрібним розміром.
Регульована підтримка для шиї MUELLER

Наявність:1 шт.
20 грн

Mueller MTape Athletic Tape (9.1м)

Наявність:3 шт.
60 грн

Тейп стрічка Mueller (11.4м)

Наявність:14 шт.
60 грн

Mueller Perform Plus Tape

Наявність:23 шт.
100 грн

MUELLER OmniForce Elbow Support

Наявність:1 шт.
290 грн

Еластична колінна підтримка MUELLER

Наявність:1 шт.
390 грн

Захисні налокотники MUELLER

Наявність:1 шт.
390 грн

Мішок для льоду MUELLER (1.7л)

Наявність:8 шт.
390 грн

Підтримка для зап'ястя MUELLER

Наявність:3 шт.
390 грн

Тенісний фіксатор ліктя MUELLER

Наявність:1 шт.
390 грн

MUELLER Breathable Open Patella Knee Sleeve

Наявність:1 шт.
490 грн

Бандаж щиколотки MUELLER SOFT With STRAPS

Наявність:1 шт.
490 грн

Волейбольні наколінники MUELLER DIAMOND PADS

Наявність:1 шт.
490 грн

Еластична обгортка для терапії холодом або теплом MUELLER

Наявність:3 шт.
490 грн

Еластичний стабілізатор коліна MUELLER 6472

Наявність:4 шт.
490 грн

Мішок для льоду McDAVID (1.5л)

Наявність:4 шт.
490 грн

Регульований стабілізатор голеностопа MUELLER

Наявність:1 шт.
490 грн
Показано з 1 по 24 із 71 (всього 3 сторінок)