" />
Тейпи

Спортивна тейп стрічка - особливості і показники для використання

Будь-який вид спорту пов'язаний з підвищеною активністю і в той же час навантаженням на опорно-руховий апарат. Дані фактори мають і негативну сторону в зв'язку з можливістю травмування суглобів. Саме тому спортивна медицина вирішує одне з необхідних завдань - не допустити травми спортсмена, забезпечити швидке відновлення, скоротити період реабілітації.

Для швидкого і ефективного вирішення цих завдань використовується інноваційна ортопедична продукція:

  • колінні ортези для стабілізації суглоба;
  • бандаж для щиколотки з різним рівнем фіксації;
  • підтримка для плеча;
  • поперекові корсети і пояси;
  • сучасні одно- і двощелепні гелієві капи;
  • спортивні тейп стрічки.

Ще до початку 20 століття в спорті найпопулярнішим засобом для фіксації був звичайний еластичний бинт. Але його властивості не могли забезпечити необхідний ступінь стабілізації. Компанії активізували виробництво ортопедичних товарів спрямованих на збереження спортсменів від розривів зв'язок, вивихів і переломів. Серед їх числа не останні місце займають пластирі стрічки для тейпування. За рахунок своєї універсальності їх використання актуально для будь-якої ділянки кістково-м'язової системи.

Види і відмінності стрічок для тейпування.

При пошуку тейпів ви напевно зіткнетеся з таким поняттям як кінезіологічна стрічка, і цей термін все частіше і частіше фігурує в темі тейпування. Але на практиці різновид цієї продукції дуже великий, так само, як і відмінності в функціональності.

Серед основних категорій можна виділити наступні:

  • класичний спортивний тейп - виготовляється виключно з бавовни. Представлений у вигляді білої стрічки, просоченої акриловим клеєм з одного боку. Фактично не має протипоказань, не викликає алергічної реакції.
  • кінезіотейп - еластична нейлонова стрічка. Відрізняється від класичного варіанта, оскільки в ньому передбачена можливість регулювання рівня стиснення, але при цьому ступінь фіксації нижче. Плюси в тому, що кінезіологія широко використовується і в медичних цілях, а також можна застосовувати на тих ділянках тіла (спина, живіт, обличчя, шия, різні групи м'язів), де звичайний спортивний тейп буде недоцільний.
  • підтейпнік - особливість в тому, що дана стрічка приклеюється тільки сама до себе, а не до шкірного покриву. За рахунок чого використовується як перший шар обмотки при тейпувагнні.

Тепер у вас сформувалося поняття про призначення тейп стрічок, і ви знаєте, в чому їх відмінності. Якщо є необхідність купити спортивний тейп для фіксації суглоба, уточнюйте його склад, щоб не придбати кінезіологічний.

Детальний розбір для застосування.

Залишається актуальним питання, коли саме і в яких випадках використовувати тейп стрічку спортивну. У зв’язку з надмірною кількістю в продажі ортопедичних товарів, багато зупиняються на ортезах і супортах, при цьому відсуваючи тейп на другий план. Але, на жаль, жоден стабілізуючий бандаж не зможе повторити ефект тейпування.

Під час тренувань, активного відпочинку швидше за все буде більше актуальний саме фіксатор для гомілкостопу, коліна або плеча. Коли ж належить взяти участь у змаганнях, варто подумати про тейп.

Плюси і мінуси

Бандаж для будь-якої частини тіла, як правило, виготовлений з матеріалів, які забезпечують компресію. Класичний спортивний тейп не передбачає даної можливості.

Ортопедичні товари можна носити протягом тривалого часу не знімаючи, іноді навіть протягом доби. Тейп буде ефективний кілька годин, але це не стосується кінезіотейпів.

Ортези мають розмірну сітку, тому їх потрібно підбирати під ваш розмір, але при цьому залишається ризик, що виріб може не підійти. Плюс спортивного тейпа для коліна і гомілковостопного суглоба в його універсальності. За рахунок простоти ви завжди зможете провести щільне тейпування саме тієї ділянки, локалізація якого необхідна.

На відміну від бандажа, тейпстрічка не займає великого обсягу, що особливо актуально для щиколотки. Не кожен супорт зможе підійти під спортивне взуття.

На процес тейпування може знадобитися більший період часу, ніж для одягання фіксатора. Також слід зазначити, що не завжди ви зможете самостійно накласти стрічку на область суглоба. Іноді потрібна допомога фахівця.

Це основні переваги і недоліки спортивного тейпа, про які повинен знати кожен. Тепер ви розумієте чому в своєму арсеналі було б правильно тримати як бандаж, так і комплект тейпів для спорту.

Де і як замовити.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити стрічку для тейпування від американського бренду Mueller, який вже не один десяток років спеціалізується в галузі спортивної медицини. Широко використовується в професійному спорті. Отримав відмінні рекомендації як від спортсменів, так і лікарів ортопедів.

У продажу завжди в наявності стрічки по штучно, а також комплекти з підтейпнікамі і ножем. Також ви зможете купити бандаж з ефектом тейпування.


Питання, які виникають при виборі стрічки для тейпування

✅ Який тейп обрати?
Ви можете купити:
класичний спортивний тейп;
еластичний кінезіотейп;
підтейпник.
✅ Якому виробнику надати перевагу?
Серед найбільш відомих компаній можно обрати американський бренд Mueller ,
✅ Як підібрати?
Тейп стрічки обираються в залежності від частини тіла, для якої вони потрібні.


Підтейпник Cramer Tape Underwrap (27 м)

Наявність:24 шт.
80 грн

Спортивний тейп Cramer 1.9 см х 9.1 м

Наявність:16 шт.
90 грн

Cramer 1'' Athletic Tape (13.7 м)

Наявність:15 шт.
100 грн

Еластичний стрейч тейп Cramer 2" (6,85 м)

Наявність:24 шт.
110 грн

Mueller 1.5" MTape

Наявність:74 шт.
120 грн

Cramer 1.5'' Athletic Tape (13.7 м)

Наявність:13 шт.
140 грн

Mueller 1.5" Perform Plus Tape

Наявність:3 шт.
160 грн

Cramer 2'' Athletic Tape (13.7 м)

Наявність:14 шт.
180 грн

Різак для тейпів Mueller M Cutter

Наявність:2 шт.
490 грн

Cramer 0.75" Athletic Tape Pack (18 шт)

Наявність:2 шт.
990 грн

Cramer 3" Eco-Flex Stretch Pack (16 шт)

Наявність:1 шт.
1890 грн

Mueller 1.5" MTape TeamPak (32 шт)

Наявність:2 шт.
3190 грн

Упаковка тейпів Cramer 1.5" (32 шт)

Наявність:2 шт.
3490 грн
Передзамовлення

Спрей для зняття тейпів HTA TAPE OFF

Наявність:Передзамовлення
Під замовлення

Комплект для тейпування Mueller

Наявність:Під замовлення
Під замовлення

Леза для різака тейпів Mueller (10 шт.)

Наявність:Під замовлення
Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)