" />
Дмитро / 29.03.2023
Дякую Роману. Поміг чітко підібрати розмір. Швидка доставка. Товаром задоволений. Брав фіксатор McDavid 425 . Рекомендую Продавця.
Андрій Литвинюк / 30.07.2022
Шановний, моє ім'я і прізвище, якщо я погодився на надання інформації за договором публічної оферти не має передаватись, я практикуючий юрист)
Тим більше якщо я залишаю замовлення на сайті - воно має стосуватись лише МОГО замовлення, а не передача третій особі. Там був вказаний номер телефону, на який можна і треба було написати/подзвонити за правилами хорошого тону, що робить будь-яка компанія, яка себе поважає, якою ви не є. Ні в якому разі не замовляйте тут будь-що. Залишу коменти всюди, де можна про цю шарагу. А будете вказувати мені, на мою юридичну некомпетентність - зустрінемось в суді. Я зафіксував факт порушення правил передачі даних. Бажаю НЕ успіху
Администратор
Досить залишати негативний відгук на товар, який Ви не отримали - виразити свою неповагу до компанії можна в розділі "Відгуки".
Вам телефонували - виклик було відхиллено, можемо повторити, готові до спілкування?
Ми вказуємо на вашу юридичну некомпетентність
Андрій / 29.07.2022
Компанія не знає, що таке конфіденційність даних. Не раджу ні в якому разі, оформляєте замовлення - забудьте, що це таке!!!
Администратор
Ваше прізвище та ім'я не є конфіденційними даними, а саме вони були надані третій особі для уточнення замовлення, контактний номер телефону не передавався. Для ідентифікації особи недостатньо прізвища та ім'я.
Що стосується Вашого замовлення - якщо Ви одночасно замовляєте один і той самий товар в різних місцях - не дивуйтесь, що виникнуть запитання.
Егор / 08.02.2022
Приключилась беда с коленом, описал все продавцу... Так тот не просто продал, на что я тыкнул пальцем, а выбрал 10 товаров связанных с моими прихотями и расписал по каждому из них, что да как.
Спасибо, Вам, большое.
Александр / 25.12.2020
Спасибо за обслуживание! Всем доволен. Брал наколенник MUELLER 2333. Доставляли под заказ (нужного размера не было в наличии). Приятно было общаться!
Администратор
Спасибо за отзыв. Спорта Вам без травм.
Иван / 04.12.2020
Большое спасибо за предоставленный товар и качество обслуживания. Брал себе наколенник МакДавид 429х. Доволен приобретенным товаром на все 100. Рекомендую товар.
Андрій / 09.10.2020
Задоволений якістю обслуговування, швидке оформлення замовлення, а також оперативна заміна товару, який нажаль мав брак. Взагалом такий високий рівень обслуговування споживачів рідкість в Україні! Молодці, так тримати!
Денис / 07.10.2020
Быстро ответили по поводу наличия товара, приняли заказ (несмотря на выходной день), на следующий день отправили - описание/цена соответствуют, всё отлично.
Евгений / 22.04.2020
Продавец, четко рассказал о товаре возможных нюансах, помог правильно подобрать размер, большой плюс что была возможность вернуть товар, если бы он не подошел в течении нескольких дней.
Спасибо.
Захар / 02.02.2020
Заказывал фиксатор “ShockDoctor”
1- приятное обслуживание, хороший сервис
2-не ожидал что фиксатор прийдёт такого хорошего качества .
И даже если у вас проблема с тем что у вас худые ноги и вы боитесь что вам не подойдёт фиксатор, не беда, проконсультируйтесь с продавцом, вам всё подробно и понятно расскажут,я заказал на свою худую ногу , и фиксатор нигде не болтаеться, материалы самого фиксатора на высшем уровне, советую здесь заказывать любую продукцию.
Показано з 1 по 10 із 17 (всього 2 сторінок)