" />
Зап'ястя

Бандаж для зап’ястя при розтягуванні і травмі кисті.

Як професійний, так і аматорський спорт є запорукою здорового способу життя для людини. Але є й інша сторона, з якою знайомі більшість спортсменів різних категорій. Під час тренувань, змагань, активного і екстремального відпочинку суглоби і м'язи схильні до підвищеного ризику отримання травм. Серед них особливе місце займає розтягнення зап'ястя і кисті. Пошкодження зв'язок суглоба в першу чергу характерно для таких видів спорту як теніс, баскетбол, гандбол, заняття кроссфітом.

Залежно від ступеня пошкодження суглоба використовують різні види ортопедичних виробів:

  • бандаж та ортез для зап'ястя;
  • супорт кисті;
  • еластичні пов’язки.

Основні призначення фіксаторів для пошкоджених ділянок руки.

З метою запобігти можливим травмам кисті спортсмени активно використовують бандаж на зап'ясті. Його основне призначення полягає в помірній фіксації суглоба, не допускаючи можливості його розтягування під час підвищеного навантаження. Також бандаж фіксує променезап'ястковий суглоб і значно знижує больові відчуття при поворотах травмованого ділянки руки.

Ортез для зап’ястя оснащений підвищеним ступенем захисту, і як правило використовується для реабілітації в післяопераційний період або після серйозних травм кисті. Супорт повністю паралізує суглоб сприяючи відновленню пошкоджених зв'язок.

Дані вироби набагато практичніше ніж раніше використовувані гіпсові пов'язки. Бандаж і ортез виготовлений зі спеціального матеріалу - неопрену, який широко використовується в товарах спортивної медицини. Його властивості забезпечують доступ кисню до ушкодженої ділянки, створюють компресію травмованого суглоба, прискорює приплив крові і супроводжують одужання зап'ястя.

Тренери силових видів спорту вимагають від своїх атлетів використовувати променезап'ястковий бандаж в зв'язку з дуже великим навантаженням на кисті рук під час виконання вправ зі штангою або гирями. Для професійних спортсменів неприпустимо отримання травм під час тренувань. Тривала реабілітація після розтягування зап'ястя зводить на нуль раніше досягнуті результати, а постійний біль не дає можливості примножувати свої спортивні показники.

Індивідуальний підхід до захисту зап'ястя від розтягнень.

Основний напрямок інтернет-магазину «Sports Medicine in Ukraine» - спортивна екіпіровка представлена в якості ортопедичних товарів. У нас ви зможете купити бандаж на зап'ясті від офіційних виробників в сфері спортивної медицини. Серед них особливе місце займають такі компанії як «ШокДоктор», «Мюллер», «МкДевід» та інші відомі бренди.

 Чому ми віддаємо перевагу саме зарубіжним виробникам !? Дані компанії спеціалізуються на виготовленні фіксаторів для кисті і рук уже протягом багатьох років, коли спорт почав виходити на професійний рівень. Сучасні американські та європейські технології дозволяють створювати дійсно якісні ортези та супорти, які були схвалені не тільки медичними фахівцями, а й спортсменами зі світовим ім'ям.

Якщо у Вас залишилися питання щодо вибору необхідного виробу, його розміру, ми з радістю допоможемо Вам.
Підтримка для зап'ястя MUELLER

Наявність:2 шт.
690 грн

Променевозап'ястний бандаж OSSUR EXOFORM CARPAL TUNNEL

Наявність:1 шт.
690 грн

Бандаж зап'ястя з ременями SHOCK DOCTOR

Наявність:6 шт.
790 грн

Неопренова підтримка зап'ястя McDAVID 451

Наявність:3 шт.
790 грн

Стабілізатор великого пальця руки MUELLER

Наявність:6 шт.
790 грн

Бандаж для зап'ястя MUELLER

Наявність:10 шт.
890 грн

Фіксатор великого пальця руки McDAVID

Наявність:2 шт.
890 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)