breadcrumbs_revolution_theme
" />

Ми вітаємо Вас на сайті «Спортивна медицина України».

Даний проект присвячений спортивній медицині, а саме інноваційним захисним технологіям для професійних спортсменів і всіх, хто віддає перевагу активному екстремальному відпочинку. На сайті представлений великий асортимент різних фіксаторів, супортів і ортезів для всіх травмонебезпечних суглобів.

Головна мета нашої команди - надати можливість купувати якісні професійні ортопедичні вироби зарубіжних брендів в Україні. У нас в наявності Ви завжди зможете знайти оригінальну продукцію американських і японських компаній McDavid, Mueller, Shock Doctor, DonJoy. Дані бренди вже давно зарекомендували себе в європейських країнах в сфері спортивної медицини.

Звідки виникла ідея створення.

Проект «Спортивна медицина України» почав своє існування в 2014 році. Його засновники - Роман і Віктор. Ми не з чуток знайомі з багатьма видами спорту, в яких самі ж брали участь. Також ми знаємо і те, що тренування і спортивні ігри часто супроводжуються травмами, розтягуваннями і забоями.

Кілька років тому на ринку України практично неможливо було купити ортопедичні вироби призначених для спортсменів. В асортименті можна було знайти лише стандартні які використовуються усіма бандажі. Але для спортсменів вони не підходили, тому що їм необхідно швидко відновиться після травми, знизити ризики отримання розтягувань, продовжувати гру навіть в разі травмування.

Саме тому нами було прийнято рішення надати всім учасникам спорту професійну захисну екіпіровку, яка пройшла випробування і була схвалена в зарубіжній спортивній медицині.

Ми добре знаємо продукцію, яка представлена ​​на сайті і готові дати Вам необхідну консультацію в разі потреби.

Нижче ви знайдете реквізити за рахунком ФОП:
Одержувач
Туревський Роман Олександрович
IBAN
UA673220010000026008310091706
ЄДРПОУ
3149412812