" />
 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  ZK-7
 • Артикул:
  471723
 • Доступно:
  2 шт.
1 190 грн
Відсутній розмір?

Доставимо товар через 10 днів. Телефонуйте!

Графік відправки

Понеділок - субота о 17.00 Неділя - вихідний

Zamst ZK-7 - наколінник для стабілізації бічних і хрестоподібних зв'язок колінного суглоба

Наколінник рекомендується застосовувати при помірних і важких ушкодженнях передньої і задньої хрестоподібних зв'язок (ACL), а також медіальної і латеральної колатеральних зв'язок (MCL, LCL). Zamst ZK-7 відноситься до класу бандажів з максимальним рівнем фіксації без жорстких шарнірів.

Наколінник для фіксації колінного суглоба має унікальну конструкцію, що забезпечує індивідуальну підгонку для кожного спортсмена за рахунок відкритої передньої панелі нижче коліна. Таке рішення дозволило здійснювати більш щільну підгонку до ноги, враховувати особливість литкового м'яза, його форму і окружність. При цьому, додаткові ремінці надійно фіксують суглоб і протидіють можливій ​​ротації гомілкової кістки щодо коліна, що часто призводить до пошкодження передньої хрестоподібної зв'язки.

Секторальна напівкругла подушка в верхній частині надколінка забезпечує м'яке точкове стиснення сухожилля і стабілізує колінну чашечку.

Унікальні, запатентовані японською компанією Zamst, стержні з активною пластмаси перешкоджають бічному руху, не допускаючи розтягувань бокових зв'язок коліна. При цьому вставки мають підвищену пластичність, що не обмежує руху під час бігу та стрибків.

Трикотажна тканина в задній частині реалізована з урахуванням максимального комфорту для гравця, що поєднує повітропроникність і максимальну компресію. Тканина не натирає в області підколінної ямки, м'яко облягає ногу, плавно розтягується при згинанні коліна.

Наколінник для фіксації коліна Zamst ZK-7 підходить для лівої і правої ноги.

Склад: поліестер, нейлон, еластан

Реєстрація бренду: Японія

Країна-виробник: Китай

Таблиця розмірів Zamst ZK-7

Щоб вибрати правильний розмір, заміряйте окружність стегна на 16 см вище центру колінної чашечки


Основні особливості наколінника для фіксації колінного суглоба 

 • Exo-Tech забезпечує тристоронню підтримку зв'язок - бічні вставки покращують бічну стабілізацію, а допоміжні ремені протидіють травмуванню передньої і задньої хрестоподібних зв'язок
 • Технологія i-Fit представляє напіввідчинену конструкцію, для індивідуальної посадки
 • Полегшений матеріал з вентиляційним потоком V-Tech покращує охолодження під час руху

Наколінник найчастіше використовується з метою не допустити травмування та повторного рецидиву в процесі реабілітації. Актуальний для таких видів спорту як футбол, баскетбол, волейбол, гандбол, регбі, теніс, лижі та сноуборд.

Рекомендації по догляду ZAMST ZK-7

 • допускається ручне прання в холодній воді до 40 градусів 
 • перед пранням необхідно закріпити всі ремені-липучки, в іншому випадку вони можуть рвтратити свій ефект
 • немає необхідності прасувати бандаж. Висихати повинен без прямого попадання сонячних променів.

Дотримуючись цих рекомендацій, наколінник для підтримки зв'язок не втратить своїх характеристик і значно збільшиться період зносу.

Відеоогляд моделі 


Бандаж для підтримки коліна ZAMST ZK-7 не є заміною медичної допомоги. У разі травми обов'язково зверніться за професійною медичною консультацією лікаря для діагностики та лікування травми.