" />
 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  Hex Leg Sleeves
 • Артикул:
  6446
 • Доступно:
  40 шт.
1 390 грн
Відсутній розмір?

Доставимо товар через 10 днів. Телефонуйте!

Графік відправки

Понеділок - субота о 17.00 Неділя - вихідний

Наколінники басктбольні McDavid Hex Leg Sleeves допоможуть захистити коліна від ударів, саден або подряпин. Використовують технологію управління вологою hDc для прискорення природного охолодження і виведення поту. Сукупність шестигранних подушечок в області суглоба захищають від можливого травмування в результаті зіткнення з гравцем чи поверхнею


Продаються парою (2 наколінника в упаковці)

Склад: 80% нейлон, 20% спандекс (еластан); спінений поліетилен

Країна-виробник: США, Мексика, Сальвадор (залежить від року виробу і кольору)

 

Таблиця розмірів McDavid 6446

Трохи зігніть ногу та заміряйте окружність по центру колінної чашечки. Також заміряйте окружність стегна, на 16 см вгору від центру коліна.

Розмір 2XL випускається тільки в чорному кольорі, Youth тільки в чорному і біломуОсновні переваги баскетбольних наколінників McDavid Hex Leg Sleeves

 • Підвищюють продуктивність, забезпечивши винятковий комфорт і захист
 • Допомагають захистити коліна і нижню частину ніг від пошкоджень при контакті з тілом іншого гравця. Вони не призначені для контакту тіла з підлогою, але в будь-якому випадку захистять у разі удару чи падіння
 • Пришвидшують природне охолодження за рахунок компрессії
 • Забезпечують помірне стиснення, щоб зменшити ризик судоми


Як саме працюють компресійні баскетбольні наколінники?

Основна роль - забезпечити захист коліна спортсмена під час активної, жорсткої гри, в ході якої практично неможливо уникнути контакту з іншими гравцями. Унікальна технологія захисту реалізована по принципу поєднання м'яких подушечок зі вспіненого поліетелену по запатентованій технології Hex у вигляді бджолиних сот. Така структура захисних подушок надає можливість щільно облягати ногу, надійно триматися і не зповзати під час бігу та стрибків. Цей продукт не є заміною медичної допомоги. Завжди отримуйте професійну медичну консультацію лікаря для діагностики та лікування болю, травм або подразнення.

Часто виникаючі питання про баскетбольні наколінники

У яких кольорах можна купити?

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити наколінники для баскетболу в чорному, білому, синьому, червоному, рожевому кольорі, а також в кольорі MGrid (чорні з біло-сірим принтом)

Які розміри передбачені?

Випускаються розміри для найменших Youth (окружність коліна від 25 до 33 см) до XXL (окружність коліна від 47 до 53 см)

Для чего призначені?

Баскетбольні наколінники необхідні для захисту і компресії області колінних суглобів і литкових м'язів.

Які обмеження при використанні?

Наколінники не призначені для контакту спортсмена з майданчиком. В такому випадку вони можуть бути пошкоджені і потребуватимуть заміни.

Які є аналогічні моделі?

Рекомендуємо звернути Вашу увагу на компресійні наколінники з захистом Mueller Diamond Pad Extended Knee, які за своїми властивостями не поступаються McDAVID 6446.