" />
Новий дизайн упаковки Mueller

Нова упаковка для спортивної екіпіровки Mueller (Мюллер)

Mueller Sports Medicine представляє абсолютно новий дизайн упаковки для основних моделей. Розробка нового дизайну упаковки відображає постійну прихильність компанії Mueller, орієнтованої на споживача. Mueller провів ряд досліджень, що вплинуло на новий дизайн упаковки і привнесло нову і цілеспрямовану пропозицію, яка полегшує процес покупок, надаючи найбільш важливу інформацію.

Новий зовнішній вигляд повинен допомогти споживачам знайти саме те, що вони шукають. «Ми прислухалися до їхніх потреб і бажань, коли справа доходила до інформації про продукт, і зробили це нашим пріорітетом», - сказав Брайан Кунс, директор по маркетингу.

Ще одна мета нового дизайну - залишатися в центрі уваги при пошуку фірмових продуктів Mueller. «Ви помітите, що ім'я Мюллера більш помітно в цьому дизайні», - сказав Кунс. «Будучи надійним брендом протягом майже 60 років в цій категорії, ми надзвичайно пишаємося своїм корінням, а також нашими продуктами, тому для нас було важливо зробити наше ім'я і бренд більш помітними».

На сторінках нашого сайту вже доступні моделі з оновленим дизайном MUELLER LUMBAR BACK, а також стабілізатор коліна MUELLER 6463. Надалі асортимент продукції компанії Mueller буде поповнюватися.


30.11.2017

Вироби ортопедичної групи MUELLER