" />
Спина

Поперековий корсет - підтримка хребта при підвищених навантаженнях

Для кожного виду спорту характерні фізичні навантаження на певні суглоби. Але жоден з них не володіє настільки складною і рухомий структурою як хребет людини. Саме тому спортсмени особливу увагу приділяють захисту спини від можливих трави. У деяких видах спорту вразливість хребта і попереку вище ніж у інших, тому спортсмени завжди застосовують ортопедичний бандаж для спини. Серед них:

  • важка атлетика, пов'язана з підняттям важких предметів;
  • теніс і бокс, які передбачають тривалі інтенсивні тренування;
  • баскетбол, волейбол, гандбол - активні ігри, в яких постійна рухливість підвищує можливість розтягнення м'язів при різких поворотах тулуба.

Слід зазначити, що поперековий корсет також застосовується і в повсякденному житті. Ряд професій передбачають малорухливу діяльність, постійне перебування в одному нерухомому положенні протягом тривалого часу - всі ці негативні фактори підсилюють навантаження на хребці і є причинами хронічних захворювань. Бандаж для спини також використовують люди з надмірною масою та жінки під час і після вагітності в зв'язку зі збільшенням навантаження на поперек.

Ортопедичний корсет для захисту спини під час фізичних вправ.

За статистикою лікарів-експертів десята частина всіх можливих травм покладається безпосередньо на хребет. Саме тому тренери рекомендують використовувати на тренуваннях і під час спортивних ігор корсети для спини.

Поперековий бандаж розроблений з урахуванням медичних вимог і розрахований на те, щоб максимально зняти навантаження зі спини і надати їй анатомічно правильне положення. Як правило, вироби виготовлені з міцної інноваційної тканини - неопрена з липучками або ременями для регулювання розміру і ступеня стягування. Ортопедичний корсет не тільки оснащений функцією підтримки спини, він також забезпечує її зігрівання і компресію, стимулює кровообіг.

Подібні фіксатори використовують в реабілітаційний період після операцій і розтягнень, при зміщенні міжхребцевих дисків, а також хронічних радикулітах.

Де ви зможете купити бандаж для спини ?!

Наша команда особливу увагу приділяє спортивній екіпіровці і спеціалізується на продажу професійних супортів, ортезів і фіксаторів. Ми протягом тривалого часу співпрацюємо з відомими американськими і європейськими виробниками товарів для спортивної медицини, серед яких ShockDoctor, McDavid, Mueller та інші. У нашому інтернет магазині представлені поперекові корсети, які пройшли не одне тестування, були виготовлені на основі відгуків спортсменів світового рівня і схвалені медичними установами. Ви може бути впевнені в якості та ефективності ортопедичного поясу.

Доставка здійснюється по всій території України. Ми віддаємо перевагу транспортної компанії «Нова Пошта», але готові зробити доставку враховуючи Ваші пріоритети. Якщо у Вас виникли питання по розмірам поперекового бандажа, ми завжди раді дати детальну консультацію по представленим в каталозі товарам.
Післяопераційна підтримка живота і спини MUELLER

Наявність:1 шт.
490 грн

Коректор постави регульований MUELLER

Наявність:3 шт.
590 грн

Корсет для підтримки постави MUELLER

Наявність:1 шт.
590 грн

McDAVID Women’s Waist Trimmer

Наявність:1 шт.
790 грн

Компресійна підтримка спини McDAVID 491

Наявність:5 шт.
790 грн

McDAVID Back Compression Knit Support with Stays

Наявність:1 шт.
890 грн

Пояс підтримка для спини MUELLER

Наявність:8 шт.
990 грн

Полегшений стабілізатор спини McDAVID

Наявність:1 шт.
1090 грн

Бандаж на спину MUELLER LUMBAR BACK with REMOVABLE PAD

Наявність:8 шт.
1190 - 1390 грн
Під замовлення

MUELLER Adjustable Back Support

Наявність:Під замовлення
Під замовлення

Стабілізатор спини McDAVID 493

Наявність:Під замовлення
Під замовлення

Підтримка спини SHOCK DOCTOR 838

Наявність:Під замовлення
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)