" />
Плече

Бандаж плечового суглоба - профілактика травм і відновлення після вивихів

Як в професійному спорті, так і під час звичайних спортивних ігор завжди існує ризик отримати травму. Більшість тренерів вимагають використовувати спортивну екіпіровку для профілактики розтягнень і вивихів, розривів зв'язок. В одній лінійці по уразливості з колінним та ліктьовим  знаходиться плечовий суглоб. А ось за своєю активністю він не поступиться жодному. Плече виконує складні амплітудні руху руки практично в будь-якій площині, і саме тому має підвищений ступінь ризику вивиху суглоба або розтягнення зв'язок. Щоб не допустити травмування, в спортивній медицині рекомендують використовувати плечовий бандаж для помірної фіксації суглоба.

Чому така пильна увага приділяють спортивної захисту в наш час? Спортсменам неприпустимо пропускати тренування, в іншому випадку їх фізичні показники будуть знижуватися. Щоб надолужити прогаяне, необхідно витратити багато часу. Одне пропущене заняття в подальшому буде коштувати триразовим зусиллям для повернення до вже досягнутим показникам. Що ж стосується спортивних ігор - вивих ключиці, розтягнення зв'язок у одного з гравців може вплинути на кінцевий результат всієї команди. Саме тому тренери всіх видів спорту вимагають використовувати захист різної класифікації і ступеня фіксації.

Плечовий бандаж - особливості та переваги.

Існує ряд видів спорту, в яких ступінь можливості отримання травми плеча значно вище в порівнянні з іншими. Основні серед них: баскетбол, волейбол, гандбол, важка атлетика, єдиноборства, регбі, теніс та інші види, в яких плечові суглоби найбільш схильні до розтягнення і вивиху. У зв'язку з цим спортсменам рекомендують використовувати вироби з додатковою фіксацією руки і лопатки.

Бандаж для плеча має такі переваги:

  • знижує навантаження на м'язи руки при різких амплітудних відхилення;
  • прискорює лікування плечового суглоба і запобігають захворюванню артриту, артрозу і остеоартриту;
  • скорочує період відновлення після вивиху і отриманих травм;
  • ефективна фіксація виключає розрив плечового суглоба;
  • зігріває пошкоджену ділянку знижуючи больовий поріг.

Також супорти і ортези для плеча застосовуються в післяопераційній період, забезпечуючи максимальне закріплення руки.

Обов'язкові вимоги до виробів для фіксації.

Бандаж для плечового суглоба виготовляється зі спеціалізованого міцного матеріалу - неопрену. Сучасні технології у виробництві тканини забезпечили щільне прилягання супорта до ключиці і зігрівання м'язів руки. Фіксація здійснюється за рахунок зручних стрічок-липучок або ременів, які підганяються у відповідності з необхідними розмірами. Також передбачається градація розмірної сітки, що дозволить підібрати ортопедичний супорт як дорослому, так і дитині.

В інтернет магазині «SportsMedicine» ви зможете купити плечовий бандаж помірного і напівжорсткого впливу, які дозволяють спортсменам виконувати фізичні вправи і продовжувати тренування без загрози розриву зв'язок плечового суглоба. У нашому асортименті представлені професійні фіксатори таких світових брендів як McDavid і Shock Doctor. Ці компанії, що спеціалізуються на ортопедичній екіпіровці для спорту, завоювали довіру в усьому світі у тренерів, медиків і спортсменів.

Якщо Ви сумніваєтеся у виборі і хочете уточнити деталі, ми завжди відкриті для консультації. Допоможемо підібрати необхідний розмір і ступінь захисту.Супорт плечового суглоба EVS Sports SB02

Наявність:5 шт.
990 грн

Бандаж-фіксатор на плече McDAVID 463

Наявність:3 шт.
1190 грн

Еластичний плечовий фіксатор McDAVID 5126

Наявність:2 шт.
1190 грн

Підтримка для плеча EVS Sports SB03

Наявність:4 шт.
1290грн

Бандаж плеча з ударним захистом EVS Sports SB04

Наявність:6 шт.
1490 грн

Бандаж для плеча ZAMST WRAP

Наявність:1 шт.
1590 грн

Плечова підтримка SHOCK DOCTOR 842

Наявність:1 шт.
1590 грн

Двостороння підтримка плечей EVS SB05

Наявність:1 шт.
1790 грн
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)