" />
Лікоть

Ліктьовий бандаж або ортез - профілактика розтягування і відновлення суглоба.

Болі в лікті, часті травми і розтягування зв'язок характерні для спортсменів, які займаються важкою атлетикою, пауерліфтінгом і тенісом, а також баскетболістів, волейболістів і гандболістів. Це пов'язано з тим, що під час тренувань та ігор посилюється навантаження на ліктьовий суглоб, і ступінь ризику травмування значно зростає. Що б уникнути подібних проблем спортсмени використовують захист для ліктьових суглобів, знижуючи на них фізичні навантаження.

На нашому сайті ви зможете купити бандаж для ліктя різного ступеня фіксації. В асортименті представлені ортези та супорти світових брендів спортивної медицини. Серед них найбільш відомі Shock Doctor, McDavid, Mueller, які протягом багатьох років спеціалізуються на виготовленні екіпіровки для професійного спорту.

З якою метою використовують ліктьові фіксатори.

Для зменшення негативного ефекту при тривалих навантаженнях на лікоть рекомендується застосовувати супорти і компресійні бандажі. Вони забезпечують захист від пошкоджень і розтягувань зв'язок і знижують больові відчуття під час заняття спортом.

Ліктьовий ортез супроводжує швидкому відновленню після ушкоджень. Щільна фіксація дозволяє зберігати природні рухи суглоба, в той же час не допускаючи можливості неанатомічного вивертання (зламу) руки.

Слід зазначити, що подібні захворювання і розтягування ліктьових суглобів також характерно для ряду будівельних професій, в яких основний акцент йде на руки.

Вироби для фіксації виготовляються в різних модифікаціях. Безпосередньо для захисту ліктя від ударів використовуються бандажі зі спеціальними вставками (м'якими подушками).

Якщо у вас виникли сумніви, який саме бандаж або ортез для ліктя необхідно купити, наші консультанти допоможуть визначитися з вибором і підбируть кращий варіант відповідно до вашої специфіки. Доставка здійснюється у всі регіони України.MUELLER OmniForce Elbow Support

Наявність:1 шт.
590 грн

Рукав із захистом McDAVID Hex Shooter

Наявність:9 шт.
590 грн

SHOCK DOCTOR Elbow Sleeve with Gel Support

Наявність:3 шт.
690 грн

Under Armour Gameday Armour Padded Elbow Sleeve

Наявність:5 шт.
690 грн

McDavid Hex Elite Shooter Arm Sleeve

Наявність:2 шт.
790 грн

Under Armour Gameday Armour Pro Padded Forearm

Наявність:1 шт.
790 грн

Захист для передпліччя McDAVID (пара)

Наявність:2 шт.
990 грн

Неопренові налокітники із захистом MUELLER SHOKK (пара)

Наявність:5 шт.
990 грн

Еластичний захист McDAVID 6440 (пара)

Наявність:14 шт.
1090 грн
Під замовлення

Тенісний фіксатор ліктя MUELLER

Наявність:Під замовлення
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)