" />
Коліно

Бандаж на колінний суглоб для спорту та активного відпочинку.

Якому б виду спорту ви не віддавали перевагу, в кожному з них присутнє підвищене навантаження на м'язи, зв'язки і суглоби. Статистичні показники повідомляють, що найбільше у людини піддається травмуванню саме колінний суглоб. Більшість видів спорту, в першу чергу, такі як баскетбол, футбол, хокей, волейбол, лижі та інші, безпосередньо пов'язані з активними рухливими функціями коліна. На жаль ніхто не застрахований від одержання травм і інших пошкоджень. Стабілізація суглоба з використанням колінного бандажа стає актуальною для спортсменів.

Щоб купити бандаж на коліно потрібного ступеня фіксації, необхідно розуміти, яку підтримку він повинен здійснювати. Наприклад, у важкій атлетиці необхідна жорстка фіксація під час надмірних навантажень з спортивним інвентарем (штангами, гирями). У всіх іграх з м'ячем (футбол, волейбол, баскетбол, гандбол ...) відзначається підвищений ризик розтягнення зв'язок і травмування меніска. У зв'язку з цим для запобігання травм, а також швидкого відновлення і реабілітації, використовуються наколінники з помірним ступенем стабілізації.

Особливості бандажів на колінний суглоб.

Залежно від виду спорту, яким ви займаєтеся, і ступеня ризику отримання травми, спортивні бандажі для коліна поділяються на кілька категорій:

 • наколінники з легким ступенем фіксації - як правило, основна функція помірне стиснення і компресія;
 • напівтвердий бандаж з бічними пружинами - має більш щільний склад матеріалу, стабілізує коліно та знижує ризик травмування;
 • шарнірний бандаж на колінний суглоб - оснащений сталевими вставками, які забезпечують максимальний рівень підтримки, не допускає рецидиву травм латеральних і медіальних зв'язок.

Крім цього, в якості підтримки використовуються бандажі для надколінка. Також передбачені моделі для стабілізації колінної чашечки. В окрему категорію відносяться тутори, які повністю іммобілізують суглоб.

Функції бандажа на колінний суглоб для спорту.

Наколінники для спортсменів мають ряд відмінностей і особливостей в порівнянні зі звичайними ортопедичними ортезами. В першу чергу вони обумовлені специфікою їх використання. Спортивний колінний бандаж повинен виконувати наступні функції:

 • стабілізувати суглоб при цьому не сковувати рухи;
 • знизити ризик отримання травми, в тому числі в післяопераційний період;
 • прискорити процес реабілітації;
 • забезпечити компресію і вентиляцію.

Також потрібно пам'ятати, що конструкція наколінників і ступінь підтримки буде відрізнятися в залежності від ваших потреб. Чим більше навантаження на суглоб, тим вище рівень фіксації повинен бути у ортеза.

Як правильно вибрати колінний бандаж.

Ви повинні розуміти і пам'ятати, що необхідність в підтримці суглоба визначається відповідними спеціалізованими лікарями. Але, як правило, це відбувається вже після отримання травми, коли потрібно проходити реабілітацію, прискорити процес одужання. Для спортсменів важливо не допустити травмування, оскільки наслідки можуть бути критичними. У командних іграх втрата гравця на полі не припустима. Підготовка професіонала триває не один рік. Саме тому кожен тренер особливу увагу приділяє безпеці своєї команди.

При виборі бандажа для колінного суглоба рекомендуємо звернути увагу на виробника. Якщо в Україні спортивна медицина розвинена ще недостатньо, то в інших країнах її удосконалення приділяють багато часу. Компанії протягом десятиліть тестують і вносять інноваційні зміни в свої вироби, які дозволяють підвищити рівень комфорту і безпеки спортсмена.

Наколінники умовно розподіляють за такими групами:

 • розвантажувальні - знижують рівень навантаження на колінний суглоб, надають додаткову підтримку під час присідань;
 • компенсуючі - використовуються при нерівномірному навантаженні на коліно, перерозподіляючи її на всю область суглоба, при цьому здійснюється контроль слабких ділянок м'язів і зв'язок;
 • фіксуючі - забезпечують максимальний рівень стабілізації, не допускають вивихів. Також можуть обмежувати ступінь згинання ноги при використанні колінного бандажа з шарнірами;
 • корегуючі - наколінники з додатковою підтримкою в області чашечки, правильно регулюють і виставляють її в природне фізіологічне положення, захищають від можливого зсуву під час перевантаження.

Залежно від вашої потреби необхідно підбирати відповідний бандаж, який не тільки врятує від травми, але і дозволить значно швидше відновиться і не допустити рецидиву.

Яку фірму вибрати.

Ще раз акцентуємо увагу на тому, що при покупці колінного бандажа необхідно особливу увагу приділити якості, надійності і функціональності виробу. З кожним роком асортимент ортопедичних товарів зростає, в тому числі за рахунок нових компаній виробників. У нашому інтернет-магазині ми зібрали найбільш актуальні моделі, які використовують професійні спортсменами, в тому числі в баскетболі, футболі, волейболі, хокеї, регбі та інших.

Серед брендів, які протягом тривалого часу завоювали довіру своєю продукцією, можна відзначити таких американських виробників як McDavid, Mueller, Shock Doctor, а також японського лідера в сфері спортивної медицини компанії Zamst. Не один рік підприємствами проводились тестування, консультації з професійними травматологами і спортсменами з метою створення якісного продукту, який буде надавати гідну ефективність під час використання.

Де купити бандаж на колінний суглоб в Україні.

В просторах інтернету ви завжди можете зустріти безліч моделей для підтримки і стабілізації коліна, і при такому виборі складно зупинитися на конкретному наколіннику, якщо не використовував його раніше. Наші рекомендації будуть спиратися на вище перерахованих брендах, які завоювали лідерство і довіру серед спортсменів.

Ціна - основний критерій для покупця. Наша мета - дати можливість купити колінний бандаж для спорту кожному, хто його потребує. Саме тому в нашому каталозі представлені професійні моделі з найнижчою вартістю в Україні.

Ми завжди готові надати необхідну консультацію та поради щодо вибору ортеза.

Питання, які виникають при виборі бандажа для коліна

✅ Яку ступінь фіксації вибрати?
Ви можете купити:
компресійні наколінники (мінімальний рівень підтримки);
напівжорсткі бандажі (середня стабілізація);
жорсткі ортези (максимальний ступінь).
✅ Якому виробнику довіряти?
Серед найбільш відомих компаній, які спеціалізуються в даній сфері, можна виділити McDavid , Shock Doctor , Mueller , Zamst
✅ Як підібрати потрібний розмір?
У картці кожного колінного бандажа буде представлена інформація по градації розмірної сітки і правилам підбору потрібного розміру.


Еластична колінна підтримка MUELLER

Наявність:1 шт.
390 грн

MUELLER Breathable Open Patella Knee Sleeve

Наявність:1 шт.
590 грн

Бандаж колінного суглоба MUELLER ADJUSTABLE KNEE

Наявність:3 шт.
590 грн

Волейбольні наколінники MUELLER DIAMOND PADS

Наявність:1 шт.
590 грн

Неопренова підтримка коліна McDAVID

Наявність:3 шт.
590 - 690 грн

Підтримка з відкритим надколінком MUELLER

Наявність:1 шт.
590 грн

Еластичний стабілізатор коліна MUELLER

Наявність:5 шт.
690 грн

Закритий наколінник McDAVID

Наявність:3 шт.
690 грн

Захист для коліна або ліктя McDAVID PADS (пара)

Наявність:1 шт.
690 грн

Неопреновий наколінник SHOCK DOCTOR

Наявність:4 шт.
690 грн

Підтримуюча терапія SHOCK DOCTOR iliotibial Band

Наявність:1 шт.
690 грн

Фіксатор надколінка MUELLER JUMPER'S STRAP

Наявність:17 шт.
690 грн

McDAVID Knee Sleeve with Gel Buttress

Наявність:5 шт.
790 грн

Бандаж для надколінка ZAMST JK Band

Наявність:1 шт.
790 грн

Колінний ремішок McDAVID Knee Strap

Наявність:13 шт.
790 грн

Компресійний наколінник SHOCK DOCTOR 865

Наявність:14 шт.
790 грн

Неопренова колінна стяжка McDAVID

Наявність:2 шт.
790 грн

Підтримка надколінка MUELLER MAX KNEE STRAP

Наявність:1 шт.
790 грн

Регульована підтримка колінного суглоба McDAVID 419

Наявність:1 шт.
790 грн

Регульований стабілізатор коліна MUELLER 6463

Наявність:1 шт.
790 грн

Ремішок для колінного суглоба SHOCK DOCTOR 863

Наявність:1 шт.
790 грн

Компресійні наколінники з захистом MUELLER

Наявність:4 шт.
890 грн
Показано з 1 по 24 із 58 (всього 3 сторінок)