" />
Щиколотка

Бандаж для гомілковостопного суглоба і стопи з різними рівнями стабілізації.

Стопа - це анатомічне утворення, яке має велике значення для біомеханіки спортивних рухів. Це пов'язано з виконанням нижньої частини ноги опорної функції і пересування, а також забезпечення еластичності і пружності при стрибках, бігу, навіть під час ходьби. Міцні зв'язкові та капсульні прикріплення обмежують її рухливість і одночасно забезпечують стабільність. Амортизаційні можливості голіностопного суглоба запобігають ушкодженню інших структур опорно-рухового апарату від незвичайних і екстремальних навантажень, а також пошкоджень у багатьох спортсменів: баскетболістів, волейболістів, футболістів, гірськолижників, борців, гімнастів, важкоатлетів тощо. Таким чином, даний суглоб слід розглядати як систему, яка піддається підвищеному навантаженню біомеханічної спрямованості.

Роль щиколотки дуже важлива для лікарів спортивної медицини та травматологів-ортопедів, оскільки статистика показує, що травми гомілкостопа складають близько 15% від загальної кількості пошкоджень опорно-рухового апарату. Стопу умовно можна розділити на передню, середню і задню частини, кожна з яких має свої особливості, як анатомічні так і біомеханічні. Наприклад, задня частина виконує функцію амортизації, особливо під час стрибків, завдяки потужним п'яткової і таранної кістки.

Щоб уникнути травмування суглоба рекомендується використовувати бандаж гомілковостопний:

  • з легким ступенем фіксації – у вигляді неопренових пов’язок;
  • із середнім ступенем фіксації – як правило на шнурівці з боковими вставками;
  • з жорсткою фіксацією – бандажі на гомілковостопний суглоб з шарнірами.

Роль, місце і необхідність застосування ортезів для щиколотки.

Розуміючи всю складність даного суглоба, ймовірність отримання травми, вивиху, розтягнення зв'язок і навіть перелому досить велика. За статистикою травми голіностопа зустрічаються настільки ж часто, як і колінного суглоба. Це пов'язано з ідентичними навантаженнями під час тренувань і занять активними видами спорту. Постійна рухливість суглобів підвищує ступінь ризику отримати розтягнення або перелому. З метою запобігання травм подібного роду рекомендується використовувати ортопедичні гомілковостопні бандажі з шарнірами.

У нашому каталозі розміщений великий асортимент товарів. У виборі продукції ми віддали пріоритет виробникам, які спеціалізуються на екіпіровці для спортсменів вже не один рік. Такі бренди як McDavid, DonJoy, Mueller, Zamst, Active Ankle давно заробили авторитет в спортивній медицині і постійно використовуються в професійному спорті. У нас ви зможете купити бандаж на голіностоп потрібного ступеня захисту. В наявності завжди є еластичні неопренові пов’язки та жорсткі шарнірні ортези з максимальним рівнем фіксації щиколотки.

Різновиди гомілковостопних бандажів.

Залежно від своїх характеристик і призначення супорти даної категорії поділяються на кілька видів:

  • Для профілактики розтягнень. Це м’які еластичні вироби, як правило, виконані для забезпечення компресії суглоба та легкої підтримки. Являє собою еластичну тканинну у вигляді шкарпетки, яка щільно облягає стопу. Такі пов'язки застосовуються спортсменами під час тренувань і спортивних змагань. Також їх часто використовують при хронічних захворюваннях - артрозах і артритах.
  • Другий клас - це бандажі гомілковостопні з середнім ступенем фіксації. Їх використовують за фактом несуттєвих розтянень медіальних і латеральних зв'язок і вивихів. Дані фіксатори виконані з різновидів синтетичного каучуку, мають більш жорстку структуру, додаткові вертикальні або горизонтальні ремені на липучках. Вони захищають щиколотки від повторного травмування, значно зменшують больовий поріг під час ходьби і бігу.
  • Бандажі на голіностопний суглоб з жорсткою фіксаціює. Ортези даного різновиду використовуються в післяопераційний період, у випадках розриву зв'язок і переломів. Такий захист реалізовується на основі неопренового матеріалу з додатковими пластиковими або металевими шарнірами, жорсткими вставками, шнурівками і застібками. Конструкція дозволяє підігнати бандаж під ваш розмір стопи і забезпечити надійну фіксацію щиколотки. Вони захищають ногу від можливого вивиху, знижують біль і супроводжують відновлення суглоба. Незважаючи на свою складну структуру, фіксатори не заважають природним рухам при ходьбі.

Слід зазначити, що бандажі на голіностоп для спортсменів мають ряд відмінностей на відміну від звичайних ортопедичних виробів. Це пов'язано з тим, що вони зобов'язані не тільки забезпечувати максимальну підтримку стопи, але і підходити до спортивного взуття, щоб спортсмен не відчував дискомфорт під час тренувань і змагань. Саме тому до продукції даної спрямованості пред'являються особливі вимоги до дизайну і функціональних особливостей.

Незалежно від того, використовуєте ви еластичний компресійний ортез або бандаж гомілковостопний регульований з сильною фіксацією, вони повинні однакові комфортно підтримувати стопу спортсмена.

Як не допустити розтягнення під час тренувань.

Кісточка є самою рухомою під час гри в футбол, баскетбол, волейбол. Вона займає 2-е місце по частоті травмування в ігрових видах спорту.

Під травмою стопи розуміють можливість вивиху і перелом гомілкостопу. Всі ці травми проявляються болем, набряком суглоба. Виникають вони частіше після підкату противника або невдалого падіння. Для захисту щиколотки рекомендується використовувати тейпи.

Пошкодження зв'язок може бути як самостійною травмою, так і супроводжуватись вивихом. Також існує проміжний варіант, коли вивих стався, але суглоб сам «встав» на місце. У народі це називають «підвернути ногу». Травмування може ускладнюватися посттравматичним бурситом (запалення суглоба).

Застосування банаджів для гомілковостопних суглобва і стопи при отриманні травми.

Лікування можна розділити на невідкладну допомогу і професійну або лікарську. Для надання невідкладної допомоги необхідно укласти травмованого, обережно зняти взуття з ноги. Зафіксувати пошкоджену щиколотку, використовуючи бандаж або еластичні бинти, а при необхідності - шини. До суглобу прикласти холод. Іммобілізований (зафіксований) голіностоп краще підняти на 10-15 см, що дозволить зменшити набряк суглоба і навколишніх тканин. Ні в якому разі не намагатися вправити самостійно вивих або «виправити» деформацію щиколотки. При переломі і вивиху це може призвести до зміщення в місці травми і здавлення або пошкодження судин і нервів, що знаходяться поруч. Далі необхідно викликати швидку допомогу або акуратно доставити потерпілого в травмпункт.

За приписом лікаря перший час після травми, для повного знерухомлення, можуть застосовуватися гіпсові пов'язки, ортези або бандажі. Останні два застосовуються як в відновлювальному періоді, так і можуть носиться постійно для профілактики віддалених наслідків травми.

Де замовити.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити бандаж на гомілковостопний суглоб за найвигіднішими цінами в Україні. У нас завжди можна підібрати потрібний ступінь фіксації - від легкої до найсильнішої. При цьому ми орієнтуємося виключно на оригінальну ортопедичну продукцію перевірених компаній.

Якщо у вас залишилися питання, ми підкажемо, яка модель вам більше підійде, на що потрібно звернути особливу увагу.

Питання, які виникають при виборі бандажа для гомілкостопу

✅ Яку ступінь фіксації вибрати?
Ви можете купити:
пов'язку з легким ступенем фіксації;
бандаж із середнім ступенем підтримки;
жорсткий гомілковостопний бандаж з сильною фіксацією.
✅ Якому виробнику довіряти?
Серед найбільш відомих виробників ортопедичної продукції для спорту можна виділити McDavid , Shock Doctor , Mueller , Zamst
✅ Як підібрати потрібний розмір?
У картці кожного бандажа для щиколотки буде представлена інформація по градації розмірної сітки і правилам підбору потрібного розміру.


Фіксатор гомілки OSSUR FORM FIT

Наявність:1 шт.
490 грн

Бандаж щиколотки MUELLER SOFT With STRAPS

Наявність:1 шт.
590 грн

Нічна підтримка стопи MUELLER Adjust-to-Fit Plantar Fasciitis

Наявність:1 шт.
490 грн

Фіксатор OSSUR FORM FIT with Figure 8

Наявність:2 шт.
590 грн

Регульований стабілізатор голеностопа MUELLER

Наявність:4 шт.
690 грн

Еластична підтримка гомілкостопа McDAVID

Наявність:1 шт.
790 грн

Неопренова підтримка стопи McDAVID 432

Наявність:2 шт.
790 грн

Волейбольний фіксатор гомілкостопа MUELLER

Наявність:5 шт.
890 грн

Підтримка ахіллового сухожилля McDAVID

Наявність:1 шт.
890 грн

Фіксатор голеностопа BLEDSOE WRAPTOR W/SPEED LACES

Наявність:1 шт.
890 грн

Бандаж на шнурівці Active Ankle AS1 Pro

Наявність:10 шт.
990 грн

Бандаж-стабілізатор стопи SHOCK DOCTOR 854

Наявність:1 шт.
990 грн

Підтримка щиколотки SHOCK DOCTOR ULTRA GEL LACE

Наявність:4 шт.
990 грн

Фіксатор шарнірний для щиколотки MUELLER LITE ANKLE

Наявність:2 шт.
990 грн

Shock Doctor Ankle Stabilizer with Flexible Support Stays

Наявність:3 шт.
1090 грн

Бандаж гомілкостопа з бічними вставками McDAVID 101

Наявність:5 шт.
1090 грн

Бандаж для голеностопа ZAMST A1

Наявність:1 шт.
1090 грн

Бандаж-фіксатор щиколотки SHOCK DOCTOR 851

Наявність:9 шт.
1090 грн

Еластичний бандаж гомілкостопа з ременями McDAVID

Наявність:4 шт.
1090 грн

Підтримка для стопи MUELLER THE ONE

Наявність:6 шт.
1190 грн

Ригідний фіксатор SHOCK DOCTOR V-Flex XT

Наявність:2 шт.
1190 грн

Фіксатор щиколотки McDAVID Lace-Up w/ Stays Ankle Brace

Наявність:18 шт.
1290 грн

Жорсткий ортез щиколотки Active Ankle Eclipse II

Наявність:1 шт.
1390 грн
Показано з 1 по 24 із 33 (всього 2 сторінок)