" />
Стегно

Профілактика розтягнення стегна - фіксація тазостегнових м'язів.

Суглоби і м'язи людини протягом дня знаходяться в постійній активності і русі, виконуючи типові функції. А ось для спортсменів характерні підвищені фізичні навантаження під час тренувань, що іноді призводить до травм. У різних видах спорту задіяні в тій чи іншій мірі певні групи м'язів. Удари і розтягнення стегна найчастіше зустрічається в тих видах спорту, в яких переважає біг, стрибки, а також можливі різкі рухи тазостегнових зв'язок. Серед них: футбол, лижний спорт, баскетбол, боротьба, важка атлетика та інші.

Бандаж на стегно необхідний не тільки для профілактичних цілей, його також використовують після отриманих травм і в післяопераційний період в процесі реабілітації. Бандаж для ноги виконує наступні функції:

  • створює компресію м'язам і зігріває їх;
  • забезпечує швидке виведення вологи за рахунок спеціального матеріалу, з якого виготовлений фіксатор;
  • сприяє нормалізації і поліпшенню кровообігу.

Захист м'язів стегна від удару.

Для запобігання від розтягнень тазостегнових м'язів професійні спортсмени використовують спеціальні вироби, рекомендовані спортивної медициною. Одним з основних є еластичний бандаж, який в разі різких ривків оберігає зв'язки від травмування, розвантажує стегно під час силових вправ. Також часто використовуються компресійні шорти з додатковими захисними елементами, які забезпечують надійну фіксацію всієї тазостегнової області.

Для фіксації м'язів стегна в оптимальному положенні використовуються універсальний бандаж з можливістю регулювати його розмір.

Як правило, супорти виготовляють з інноваційного матеріалу неопрену, який використовується компаніями, що проектують спортивну екіпіровку. Особливості тканини сприяють процесу відновлення м'язів стегна після отриманих травм, знижує біль, а також виконує масажну функцію.

Тренери командних ігор завжди проводять інтенсивні тренування тільки після попереднього розігріву м'язів. Гарна розминка значно знижує рецидив травми. Але, безпосередньо під час змагань у гравців немає часу підготуватися і привести суглоби в готовність до посилених навантажень. Саме тому рекомендується використовувати ефективні методи захисту від розтягнення м'язів стегна.

Вибір якісних виробів для фіксації м'язів стегна.

Наш проект «Спортивна медицина в Україні» був заснований з метою надати ортопедичні товари не тільки професійним спортсменам, а й любителям з активною життєвою позицією. В інтернет-магазині ви зможете купити бандаж на стегно розроблений профілюючими компаніями спортивної екіпіровки.

Зарубіжні бренди не так добре знайомі звичайним людям, для яких хобі і екстремальний відпочинок стоять на одній лінії. Саме тому наше основне завдання ознайомити всіх і дати можливість купити дійсно якісну продукцію для профілактики травмування м'язів стегна. Серед найбільш выдомих брендів перші місця в області товарів спортивної медицини зайняли McDavid, Mueller, Ossur, Shock Doctor, Zamst. Саме ці виробники вже протягом тривалого часу займаються виготовленням ортопедичних супортів і фіксаторів для стегна, використовуючи інноваційне обладнання та якісні матеріали.

Ми рекомендуємо Вам купувати тільки сертифіковані товари, які отримали відповідний знак якості і були схвалені професійними гравцями різних видів спорту. Ми завжди допоможемо вибрати потрібну модель і підібрати розмір бандажа та ортеза для стегна.
Бандаж для стегна MUELLER 444

Наявність:4 шт.
790 грн

Підтримка для стегна та паху SHOCK DOCTOR

Наявність:8 шт.
790 грн

Регульована підтримка стегна MUELLER 4491

Наявність:3 шт.
790 грн
Під замовлення
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)